Innowacyjne produkty wyprawkowe

Nowoczesne posłania, ergonomiczne wózki, praktyczne ręczniki z kapturkiem oraz inne przedmioty, które szturmem podbijają serca młodych rodziców. Wyprawka dla noworodka może mieć innowacyjny charakter. Podpowiadamy, jakie akcesoria są szczególnie warte uwagi.

Wyprawka dla noworodka w nowoczesnej odsłonie

Jest zestaw przedmiotów, w które powinna być wyposażona każda wyprawka dla noworodka. W pierwszych tygodniach życia malca bez wątpienia przydadzą nam się wózek, fotelik samochodowy, łóżeczko, wanienka, przewijak, a także ubranka, tekstylia i akcesoria do pielęgnacji oraz karmienia. Na rynku jest jednak mnóstwo iinych innowacyjnych przedmiotów, które znacznie poprawiają komfort podczas wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych. Na które szczególnie warto zwrócić uwagę?

Nowoczesne posłania

Tradycyjne łóżeczka ze szczebelkami coraz częściej zastępowane są bardziej innowacyjnymi posłaniami. Wśród nich są łóżeczka dostawne, dzięki którym maluch może spędzać noc w bezpośrednim towarzystwie rodziców. Takie konstrukcje są lekkie, kompaktowe i mobilne. Zapewniają dziecku bezpieczeństwo i intymną przestrzeń, a rodzicom ułatwiają nocną opiekę nad malcem. Inne praktyczne posłanie dla dziecka to kosz Mojżesza, który przypomina nieco tradycyjną kołyskę – to łóżeczko ma wymiary ściśle dopasowane do gabarytów niemowlaka. Jeśli chodzi o posłania, to wyprawka dla noworodka powinna też zawierać łóżeczko, w którym maluch może spędzać dzień – w tym przypadku sprawdzą się praktyczne gniazdka niemowlęce.

Chusty, wanienki, ręczniczki

Wyprawka dla noworodka to również akcesoria kąpielowe. Wśród tego rodzaju wyposażenia warto zwrócić uwagę na nowoczesne wanienki, które zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa niż tradycyjne konstrukcje, stojaki do wanienek oraz ręczniki z kapturkiem. Coraz więcej rodziców przekonuje się także do chust niemowlęcych, które doskonale zastępują wózki dziecięce. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Innowacyjne przewijaki, pledy i rożki do spania, ergonomiczne naczynia do karmienia oraz akcesoria dla młodych mam, np. laktatory.