Rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi związane jest z wyborem odpowiedniego dostawcy zakładów. Wiele firm bukmacherskich kusi nowych graczy atrakcyjnymi bonusami, które są przeznaczone dla nowych użytkowników. Przed wyborem miejsca, gdzie będziesz prowadzić swoje zakłady, sprawdź, gdzie najlepiej rozpocząć swoją rozgrywkę.

  • Firma betfan oferuje atrakcyjne bonusy dla nowych graczy.
  • Forbet, pomimo młodego wieku, oferuje stabilną rozgrywkę.
  • Etoto da Ci szansę, na profesjonalne wejście w świat zakładów bukmacherskich.

Bukmacher betfan

Jedną z opcji, które możesz wybrać, jest firma betfan. Jest to nowy gracz, który oferuje Ci możliwość stawiania zakładów w wielu kategoriach. Dzięki ich usługom możesz skorzystać z zakładów rozrywkowych, sportowych, live, a nawet esportowych. Sama firma szczyci się tym, że licencję bukmacherską w Polsce uzyskali w regulaminowe 6 miesięcy. Dzięki licznym współpracom możesz znaleźć liczne kody rabatowe oraz promocyjne na usługi świadczone przez betfan. Ich bonus dla nowych graczy może sięgnąć nawet 3000 tysięcy złotych.

Bukmacher Forbet

Innym sprawdzonym dostawcą, którego możesz wybrać, jest firma forbet. Ich wejście na rynek połączone było z głośną i skuteczną kampanią marketingową. Obecnie sponsorują szereg drużyn sportowych takich jak Łódzki Klub Sportowy, Motor Lublin, GKS Tychy, KSZO Ostrowiec czy sekcję tenisową Legii Warszawa. Firma forbet szczyci się bardzo szerokim wachlarzem kategorii oraz wydarzeń, które można obstawiać oraz atrakcyjnymi kursami. Pomimo ich młodej obecności na rynku, cieszą się oni coraz większą popularnością. Wpłat możesz dokonać na liczne sposoby, w tym tak popularne jak PayU czy dotapay. Jak inni dostawcy zakładów wzajemnych, firma forbet oferuje Ci szereg bonusów, zarówno powitalnych, dla nowych klientów, jak również oferty dla stałych graczy. Bonus powitalny może wynosić nawet 1500 złotych, ale to nie jedyna oferta, która jest dostępna.

Bukmacher Etoto.

Jednym z najbardziej znanych bukmacherów jest etoto. Są oni oczywiście dostępni online, a ich kursy w wielu przypadkach są naprawdę atrakcyjne. Obecnie zajmują się promocją związaną z polską Ekstraklasą Piłkarską. Ich logo można zobaczyć przy okazji programów związanych z quizem piłkarskim Etoto czy programami Michała Pola. Rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny, więc aby nie odstawać od konkurencji, etoto oferuje szereg bonusów. Jednym z dostępnych bonusów jest oferta dla nowych klientów, gdzie możesz uzyskać nawet 1500 złotych. Nie jest to jednak jedyna oferta, która jest przygotowana dla graczy. Pamiętaj, aby dokładnie poszukać kuponów promocyjnych w Internecie.